ZİFİRİ MOTOSİKLET MONTU

5490 ₺

Motosiklet montu gibi gözükmeyen bir motosiklet montu arıyorsan Motosiklet Montu Zifiri tam sana göre. Motosiklet sürücüleri sıradan bir üst giyim mont seçerken güvenli ve konforlu olmasına bakarlar. Motosiklet Montu Zifiri bunlara ilaveten, motosikletten indikten sonraki sosyal hayatınızda da çok şık görünmenizi vaat ediyor.
Takılıp sökülebilen içliği ile en soğuk havalarda bile üstün ısıtma performansı sunan bu motosiklet montu, klasik kot ceket tarzıyla size sadeliğin asaletini hissedirecektir. Bahar aylarında da içliği sökerek kullanabilirsiniz.
Motosiklet Montu Zifiri dirsek, omuz ve sırt bölgelerinde Sas-Tec® korumaları ile birlikte gelir. Korumalar fiyata dahildir. EN 1621-1:2012 onaylı bu yumuşak korumalar hayati darbelere karşı sizi korur. Buna ilaveten, bu motosiklet montu dirsek ve omuz kısımları dünyanın sürtünmeye ve yırtılmaya en dayanıklı malzemelerinden biri olan, Alman malı, Aramid Hakanit® ile kaplanmış olarak size sunulur. Bu sayede vücudunuz, sürüklenme anında oluşabilecek 400°C civarı sıcaklığa karşı korunmuş olur. Size uygun bedeni bulmak için beden seçim tablosunu inceleyiniz. Detaylar aşağıdaki ek bilgi kısmındadır.

Hakanit® Aramid Kumaş

Omuz ve dirsek kısımları, dünyanın yanmaya ve yırtılmaya en dayanıklı malzemelerinden biri olan Hakanit® Aramid bez ile kaplıdır.

Sas-Tec® Korumalar

Omuz, dirsek ve sırt bölgelerinde Alman malı EN 1621-1: 2012 sertifikalı korumalar vardır. (Fiyata dahildir)

Tasarım

Çıkarılabilir, su ve rüzgar geçirmez içliği ile mükemmel ısınma hissi, Rüzgara karşı koruyucu madde ile yükseltilmiştir.

Üst Beden

2XL, 3XL, L, M, S, XL

Renk

Koyu Siyah

Kalıp

Yüksek konforlu Fit

Kumaş

98% Pamuk + 2% Likra 12.5onz yüksek kalite denim

Aksesuarlar

YKK marka fermuar ve çıtçıtlar

Yorum Formu

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir

Kategori: Motosiklet Montu

ZİFİRİ MOTOSİKLET MONTU / BEDEN TABLOSU

Ölçüm yeri S M L XL 2XL
A -- Göğüs 52 55 58 61 64
B -- Uzunluk 64 65 66 67 68
C -- Kol Boyu 65 66 67 68 69