DUMAN FİLE MOTOSİKLET MONTU

5290 ₺

Riderdenim Motor ceketi modelleri arasında yaz mevsimi kullanımına en uygun olanı Motosiklet Montu Duman File Ön, arka ve kol içlerindeki file kumaş sayesinde kuvvetli hava akışı sağlar ve size yaz sürüşlerinde ferahlık verir. Günlük kullanıma çok uygun olan bu motosiklet kot montu eskimeyen tarzı ile size hem şıklığı hemde rahatlığı bir arada sunuyor.
Motosiklet Montu Duman File dirsek, omuz ve sırt bölgelerinde Sas-Tec® korumaları ile birlikte gelir. Korumalar fiyata dahildir. EN 1621-1:2012 onaylı bu yumuşak korumalar hayati darbelere karşı sizi korur. Buna ilaveten, bu motosiklet montu dirsek ve omuz kısımları dünyanın sürtünmeye ve yırtılmaya en dayanıklı malzemelerinden biri olan, Alman malı, Aramid Hakanit® ile kaplanmış olarak size sunulur. Bu sayede vücudunuz, sürüklenme anında oluşabilecek 400°C civarı sıcaklığa karşı korunmuş olur. Size uygun bedeni bulmak için beden seçim tablomuzu inceleyiniz. Detaylı bilgiler aşağıdadır.

Hakanit® Aramid Kumaş

Omuz ve dirsek kısımları, dünyanın yanmaya ve yırtılmaya en dayanıklı malzemelerinden biri olan Hakanit® Aramid bez ile kaplıdır.

Sas-Tec® Korumalar

Omuz, dirsek ve sırt bölgelerinde Alman malı EN 1621-1: 2012 sertifikalı korumalar vardır. (Fiyata dahildir)

Tasarım

En yüksek hava akımını sağlamak için ön, arka ve yan kısımlar file, diğer kısımlar denim kumaş.

Üst Beden

2XL, 3XL, L, M, S, XL

Renk

Gri kot ve siyah file karışımı

Kalıp

Klasik kot mont görünümünde fit kesim

Kumaş

pamuk + %2 likra 11 onz yüksek kalite denim

Mehmet Akif Kekeç

2022-10-08 00:00:00Çok Rahat

Ürünü 2 gündür kullanıyorum çok memnunum. Hava akışı çok iyi. Rahat hareket edebiliyor olmak iyi hissettiriyor ve günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Olumsuz olarak da kol uçları rüzgara karşı çok çabuk deforme olur izlenimi verdi ama uzun süreli kullanım sonrası yorum yapmak daha doğru olur. Fiyatı için de “ülke şartları” demekten başka bir yorumum yok.

Yorum Formu

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir

Kategori: Motosiklet Montu

DUMAN FİLE MOTOSİKLET MONTU / BEDEN TABLOSU

Ölçüm yeri S M L XL 2XL 3XL
A -- Göğüs 51 53 55 58 61 63
B -- Uzunluk 61 63 65 67 69 71
C -- Kol Boyu 67 68 69 70 71 72