ALİZE MOTOSİKLET MONTU

5490 ₺

Riderdenim Motor ceketi modelleri arasında, çıkarılabilir içliği sayesinde, yaz ve bahar mevsimlerinde kullanıma en uygun olan model Motosiklet Montu Alize'dir. Ön, arka ve kol içlerindeki file kumaş sayesinde kuvvetli hava akışı sağlar ve size yaz sürüşlerinde ferahlık verir. Rüzgar ve yağmura karşı son derece dayanıklı olan içliği sayesinde ani süprizlere karşı hazır olursunuz. Çıkarılabilir içliği kendi torbası ile motorunuzun çantasında saklayabilirsiniz. Tüm Riderdenim ürünlerinde olduğu gibi günlük kullanıma çok uygun olan Alize motosiklet montu şıklığı, fonksiyoneliği ve korumayı bir arada sunuyor.
Motosiklet Montu Alize dirsek, omuz ve sırt bölgelerinde Sas-Tec® korumaları ile birlikte gelir. Korumalar fiyata dahildir. EN 1621-1:2012 onaylı bu yumuşak korumalar hayati darbelere karşı sizi korur. Buna ilaveten, bu motosiklet montu dirsek ve omuz kısımları dünyanın sürtünmeye ve yırtılmaya en dayanıklı malzemelerinden biri olan, Alman malı, Aramid Hakanit® ile kaplanmış olarak size sunulur. Bu sayede vücudunuz, sürüklenme anında oluşabilecek 400°C civarı sıcaklığa karşı korunmuş olur. Size uygun bedeni bulmak için beden seçim tablomuzu inceleyiniz. Detaylı bilgiler aşağıdadır.

Hakanit® Aramid Kumaş

Omuz ve dirsek kısımları, dünyanın yanmaya ve yırtılmaya en dayanıklı malzemelerinden biri olan Hakanit® Aramid bez ile kaplıdır.

Sas-Tec® Korumalar

Omuz, dirsek ve sırt bölgelerinde Alman malı EN 1621-1: 2012 sertifikalı korumalar vardır. (Fiyata dahildir)

Tasarım

Çıkarılabilir su ve rüzgara dayanıklı içlik. İçliğin ürütünde kendi torbası mevcuttur. Yüksek hava akımını sağlamak için ön ve arka kısımlar file, diğer kısımlar Rip-Stop® kumaş.

Üst Beden

2XL, 3XL, L, M, S, XL

Renk

Koyu Gri Rip-Stop® kumaş ve siyah file karışımı

Kalıp

Klasik kot mont görünümünde fit kesim

Kumaş

Yırtılmaya dayanıklı Rip-Stop® kumaş ve polyester file

Yorum Formu

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir

Kategori: Motosiklet Montu