ALFA TF MOTOSİKLET MONTU

2690 ₺

Riderdenim’in çizgisinde güvenli ve rahat olduğu kadar günlük kullanıma da uygun şıklıkta ürünler tasarlayıp üretmek vardır. İşte Motosiklet Montu Alfa TF kapüşonlu görünümü ile bu tarzın en iyi temsilcilerinden. Su ve rüzgara yüksek dayanımı, sıradışı görünümü, softshell kumaşı, çıkarılabilir kapüşonu ile günlük kullanıma en uygun motosiklet montu olarak öne çıkıyor.
Motosiklet mont fiyatları, içerdiği donanıma göre gerçekten çok yüksek değerlere çıkabiliyor. Bu gözle bakıldığında Motosiklet Montu Alfa TF fiyata dahil olan omuz, dirsek ve sırt Sas-Tec® korumaları, sürtünme bölgelerindeki Aramid-Hakanit® kumaşı ve teknik dış kumaşı ile iyi kalitenin makul fiyatla sunulduğu bir motosiklet montu olarak karşımıza çıkıyor.
EN 1621-1:2012 onaylı Sas-Tec® korumalar, sürtünme anında ortaya çıkan 400°C civarı sıcaklıktan sizi koruyan Aramid-Hakanit® kumaş ile güvendesiniz.
Bu motosiklet montu ile tüm yapmanız gereken konforlu sürüşün keyfini çıkarmak ve indikten sonra da sosyal yaşantınıza üzerinizde günlük kıyafetiniz varmış gibi devam etmek. Size en uygun bedeni bulmak için beden seçim tablosunu inceleyiniz. Detaylar aşağıdaki ek bilgi kısmındadır.

Hakanit® Aramid Kumaş

Sürtünme bölgeleri Hakanit® Aramid bez ile destekli, dirsek, omuz ve sırt kısımlarında Sas-Tec® korumaları olan, kapüşonu sökülebilen softshell mont.

Sas-Tec® Korumalar

Dirsek,omuz ve sırt bölgelerinde Alman malı EN 1621-1: 2012 sertifikalı korumalar vardır. (Fiyata dahildir)

Tasarım

Kapüşonu çıkarılabilir. Yüksek ısıtma performansı vardır. Günlük kullanıma uygundur.

Üst Beden

2XL, 3XL, L, M, S, XL, XS

Renk

Beden: Siyah-Gri
Fermuar: Ön ve üst cep turuncu, yan cepler siyah
Kapüşon: Siyah

Kalıp

Regular

Kumaş

Su ve rüzgara karşı yüksek dayanımlı. Softshell

Ramazan okat

2022-10-08 00:00:00Motopiksel Sağolsun

Belki birgün benimde böyle kaliteli montum olur. Nasip

Tünel demirkaya

2022-10-08 00:00:00Renk kombini

Selamlar mont çok güzel ,motor markalarının geleneksel seçtikleri renkler vardık kawa yeşili gibi …..Bence bu renklere turuncu çizgilerde olduğu gibi ürünlerinizde yer vermelisiniz.Teşekkürler.

Burak Yıldırım

2022-10-08 00:00:00Allah sizden razı olsun

Bugün kaza geçirdim 50-60 km hızla giderken çok Hızlı bir şekilde karşıdan gelen bir araç benim şeridime kırdı üzerime sürdü ani fren yaptım motor kaydı bayağı sürüklendim çok şükür çizik bile yok vallahi Rider denim hakkını veriyor Allah sizden razı olsun aldığınız her kuruş helal olsun

Burak Yıldırım

2022-10-08 00:00:00Motopixel sağolsun

Selçuk abinin videoları olmasa ürünlerden ve firmadan haberimiz olmayacaktı. Karalama kampanyası yapanlara inat İnadına Riderdenim İnadına Motopixel

Yorum Formu

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir

Kategori: Motosiklet Montu