ALFA KF KADIN MOTOSİKLET MONTU

5290 ₺

Riderdenim’in çizgisinde güvenli ve rahat olduğu kadar günlük kullanıma da uygun şıklıkta ürünler tasarlayıp üretmek vardır. İşte Motosiklet Montu Alfa KF kapüşonlu görünümü ile bu tarzın en iyi temsilcilerinden. Su ve rüzgara yüksek dayanımı, sıradışı görünümü, softshell kumaşı, çıkarılabilir kapüşonu ile günlük kullanıma en uygun motosiklet montu olarak öne çıkıyor.
Motosiklet mont fiyatları, içerdiği donanıma göre gerçekten çok yüksek değerlere çıkabiliyor. Bu gözle bakıldığında Motosiklet Montu Alfa KF fiyata dahil olan omuz, dirsek ve sırt Sas-Tec® korumaları, sürtünme bölgelerindeki Aramid-Hakanit® kumaşı ve teknik dış kumaşı ile iyi kalitenin makul fiyatla sunulduğu bir motosiklet montu olarak karşımıza çıkıyor.
EN 1621-1:2012 onaylı Sas-Tec® korumalar, sürtünme anında ortaya çıkan 400°C civarı sıcaklıktan sizi koruyan Aramid-Hakanit® kumaş ile güvendesiniz.
Bu motosiklet montu ile tüm yapmanız gereken konforlu sürüşün keyfini çıkarmak ve indikten sonra da sosyal yaşantınıza üzerinizde günlük kıyafetiniz varmış gibi devam etmek.
Size en uygun bedeni bulmak için beden seçim tablosunu inceleyiniz. Detaylar aşağıdaki ek bilgi kısmındadır.

Hakanit® Aramid Kumaş

Sürtünme bölgeleri Hakanit® Aramid bez ile destekli, dirsek, omuz ve sırt kısımlarında Sas-Tec® korumaları olan, kapüşonu sökülebilen softshell mont.

Sas-Tec® Korumalar

Dirsek, omuz ve sırt bölgesinde Sas-Tec korumalar Alman malı EN 1621-1: 2012 sertifikalı korumalar vardır. (Fiyata dahildir)

Tasarım

Kapüşonu çıkarılabilir. Yüksek ısıtma performansı vardır. Günlük kullanıma uygundur.

Üst Beden

2XL siyah kapüşonlu, 3XL siyah kapüşonlu, L siyah kapüşonlu, M siyah kapüşonlu, S siyah kapüşonlu, XL siyah kapüşonlu, 

Renk

Beden: Siyah-Gri
Fermuar: Ön ve üst cep kırmızı, yan cepler siyah
Kapüşon: Siyah-kırmızı

Kalıp

Regular

Kumaş

Su ve rüzgara karşı yüksek dayanımlı. Softshell

Yorum Formu

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir

Kategori: Motosiklet Montu

ALFA KF KADIN MOTOSİKLET MONTU / BEDEN TABLOSU

Ölçüm yeri S M L
A -- Göğüs 52 53 54
B -- Uzunluk 59 60 61
C -- Kol Boyu 60 61 62