Bedenler genellikle normal jean pantolonlar ile uyum gösteriyor ancak sipariş sayfasındaki boy ve kilonuza göre hazırlanmış tablodan uygun bedeni bulabilirsiniz. Krıtik detaylar için “Doğru beden Riderdenim seçmek” videosunu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. sipariş sırasında boy ve kilonuzu girerseniz uyumsuz  durumlarda sizi arayıp doğru bedeni tavsiye ediyoruz.

Ürünün kesinlikle kullanılmamış olması şartı ile, 15 iş günü içersinde iade yada değişim işlemi yapılabilir.

Sipariş hazırlık süresi normal şartlarda iki iş günüdür. Sizin uyarınıza gerek kalmadan en hızlı şekilde kargoya vermek için uğraştığımıza emin olun. Ürün kargoya verildiği zaman size bilgi amaçlı bir e-posta yollayacağız. Buna ilaveten cep telefonunuza takip numarası SMS olarak gelecektir.

Siparişiniz ile birlikte gelen İade/değişim kartını eksiksiz doldurun. Kullanılmamış ürünü faturası ile birlikte, orjinal kutusunda ve mutlaka anlaşmalı kargo ile teslim edin. Ürün elimize geçtikten sonra kontrolünü yapıp talep edilen işlemi yapıyoruz. Hesaba yada Kredi kartına iadeler, işlem yapıldıktan sonra, 1-5 iş günü gibi bir sürede gerçekleşir.

Türkiye’nin her bölgesindeki her insana eşit davranmak için pazarlık yada indirim yapmıyoruz. İyi kalite ürünleri, makul kar marjları ile alınabilir bir fiyata sizlere sunmaya çalışıyoruz. Herşeyin döviz cinsinden ifade edildiği piyasada Türk markası isek Türk lirası ile satarız diyoruz. Fırsat peşinde koşmadığımız için kampanya yapmıyoruz.

Ürünün temizlik detayı içinde dikili olan yıkama talimatında mevcuttur. Yıkama talimatına göre yıkanmayan ürünler garanti kapsamı dışında kalır.
Müşteri istekleri değişim gösterdiği için biz tadilat yapmıyoruz. Ürünlerin tadilat görmesini de tavsiye etmiyoruz. Sadece paça yada kol kısaltma yada bel daraltma gibi teknik malzemenin olmadığı bölümlerde işinin uzmanı olan bir terziye tadilat yaptırabilirsiniz

Siparişte, ilk değişimde yada ilk iadede kargo ücretini Riderdenim karşılar. İkinci değişimde yada ikinci iadede kargo ücreti size aittir.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
Add to cart