DUMAN FİLE KADIN MOTOSİKLET MONTU G

5290 ₺

Riderdenim’in kadınlara özel tasarladığı Kadın Motosiklet Montu Duman File yaz mevsimi kullanımına en uygun olan motosiklet montudur. Ön, arka ve kol içlerindeki file kumaş sayesinde kuvvetli hava akışı sağlar ve size yaz sürüşlerinde ferahlık verir. Günlük kullanıma çok uygun olan bu motosiklet kot montu eskimeyen tarzı ile size hem şıklığı hemde rahatlığı bir arada sunuyor.
Kadın Motosiklet Montu Duman File dirsek, omuz ve sırt bölgelerinde Sas-Tec® korumaları ile birlikte gelir. Korumalar fiyata dahildir. EN 1621-1:2012 onaylı bu yumuşak korumalar hayati darbelere karşı sizi korur. Buna ilaveten, bu motosiklet montu dirsek ve omuz kısımları dünyanın sürtünmeye ve yırtılmaya en dayanıklı malzemelerinden biri olan, Alman malı, Aramid Hakanit® ile kaplanmış olarak size sunulur. Bu sayede vücudunuz, sürüklenme anında oluşabilecek 400°C civarı sıcaklığa karşı korunmuş olur. Size uygun bedeni bulmak için beden seçim tablomuzu inceleyiniz. Detaylı bilgiler aşağıdadır.

Hakanit® Aramid Kumaş

Omuz ve dirsek kısımları, dünyanın yanmaya ve yırtılmaya en dayanıklı malzemelerinden biri olan Hakanit® Aramid bez ile kaplıdır.

Sas-Tec® Korumalar

Diz ve yan kalça bölgelerinde Alman malı EN 1621-1: 2012 sertifikalı korumalar vardır. (Fiyata dahildir)

Tasarım

En yüksek hava akımını sağlamak için ön, arka ve yan kısımlar file, diğer kısımlar denim kumaş.

Üst Beden

 L, M, S, 

Renk

Siyah kot ve siyah file karışımı

Kalıp

Klasik kot mont görünümünde fit kesim

Kumaş

pamuk + %2 likra 11 onz yüksek kalite denim

Yorum Formu

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir

Kategori: Motosiklet Montu

DUMAN FİLE KADIN MOTOSİKLET MONTU G / BEDEN TABLOSU

Ölçüm yeri S M L
A -- Göğüs 49 51 53
B -- Uzunluk 55 56 57
C -- Kol Boyu 60 61 62